ye-logo.v1.2

На під'їзну дорогу до Хмельницького витратять понад 100 мільйонів гривень

Суспільство 1822
Дорогу до Хмельницького тільки почали розширювати.
Дорогу до Хмельницького тільки почали розширювати.. Фото: прес-служби САД

Цього року використають лише 50 мільйонів.

Служба автомобільних доріг (САД) повідомила, що розпочала роботу над реконструкцією автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, а саме: на ділянці Західний під’їзд до м. Хмельницького. Поки що там проводяться земляні роботи.

Товариство «СТЛ+М», яке виконує роботи, виграло відкриті торги у системі «Prozorro» із найнижчою ціновою пропозицією, яка складає 109 992 024 гривень. 

«Цього року на реконструкцію Західного під’їзду до Хмельницького передбачено лише 50 млн. гривень. За ці кошти на 252 км заплановано влаштувати транспортну розв’язку типу «Кільце» із внутрішнім діаметром у 80 м та чотирма смугами руху. А вже наступного року західний під’їзд до м. Хмельницького реконструюють у І категорію», - зазначає начальник Служби автомобільних доріг Петро Гнидюк.

У САД кажуть, в результаті будівництва ще двох смуг руху на ділянці, протяжністю майже 1 км, проїзна частина стане вдвічі ширшою і становитиме 15 м. Розділювальна смуга, шириною 3 м, влаштовуватиметься в асфальтобетонному покритті, на ній буде встановлено освітлення та бар’єрне огородження.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую