ye-logo.v1.2
15 Лютого, 2019

Справу хмельницького аеропорту зрушили з місця

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1957 1
Міський голова зазначив, що справу з хмельницьким аеропортом зрушили з місця
Міський голова зазначив, що справу з хмельницьким аеропортом зрушили з місця. Фото: Володимира Гординського

Влада домовилась, як буде відбуватись фінансування робіт на летовищі.

На території хмельницького аеропорту вперше за багато років розпочалися ремонтні роботи. Про це повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин під час «Форуму економічного розвитку», який наразі проходить в обласному центрі. За його словами, це результат налагодженого діалогу між владою різних рівнів.

«Ми, починаючи з весни, маємо конструктивний діалог з Хмельницькою ОДА. Напрацювали три можливих шляхи руху вперед. У будь-якому випадку міська рада, громада, буде заходити в спільне підприємство зі свою часткою. Буде мати частину свого статутного капіталу», - розповів міський голова.

Олександр Симчишин додав, що передбачать співфінансування з міського та обласного бюджетів, Державного фонду регіонального розвитку й інших програм, пов’язаних із розвитком аеропортів. Міський голова каже, що найближчими місяцями голосуватимуть за чіткі проекти рішень міської та обласної ради.

«Аеропорт ожив. За багато років нині там відбуваються роботи. І найголовніше, що ми знайшли порозуміння, як маємо рухатись спільно - область, місто і держава», - запевнив Олександр Сергійович.

 

 

Коментарі:

Віталій Українець 29.09.2018 12:24

Ситуація така на сьогодні що треба робити Крауч Фандинг платформи для завершення подібних проєктів.

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас