ye-logo.v1.2
25 Березня, 2019

Що думають хмельничани про візерунчастий пішохідний перехід (результати опитування)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 841 1
Правоохоронці кажуть, що згідно з ДСТУ розмітки такої немає
Правоохоронці кажуть, що згідно з ДСТУ розмітки такої немає. Фото: з архіву

Більшість читачі сайту «Є», які взяли участь в опитування, не проти оригінальної «зебри».

На сайті «Є» завершилося опитування, яке тривало з 28 вересня по 1 жовтня. У ньому ми поцікавилися думкою щодо пішохідного переходу через вулицю Соборну, на якому зобразили елементи бренду міста.

Опитування не є репрезентативним, адже воно сформоване на основі 1204-х голосів. Більшість із яких – 44,02% - вважають, що новий візерунчастий перехід – це гарна і креативна ідея. Ще 25,33% опитаних обрали варіант – «Розмальована «зебра» нікому не завадить, адже там є світлофор». Відповідь «Відповідальному водію колір та форма «зебри» - не завада» обрало 17,61% респондентів. 8,31% обрали – «Це очевидне порушення Правил дорожнього руху», а 4,07% опитаних вважають, що потрібно притягнути до відповідальності тих, хто розмалював цей перехід.

Окрім цього, респонденти могли залишити і свій варіант відповідей. Скористалися цим правом восьмеро опитаних, які написали: «Зате обновили, гірше не стало», «Це зайва витрата грошей», «Порожня витрата грошей, показуха», «Іншої теми нема для обговорення, важливішої?», «Дороги мають бути якісними, а не розмальованими! Але ідея вітається!», «Це крута і креативна ідея, але порушення ПДР. Проте особисто мені подобається», «Розстріляти, як ворогів народу!!! З конфіскацією майна», «Хай дороги зроблять за ДСТУ, а потім за зебри беруться».

Саме опитування прокоментував один відвідувач сайту, який написав: «Ось справжня характеристика українців: вони не є законопослушними і тому ігноруть будь-які закони і правила, якщо їм так вигідно».

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу