ye-logo.v1.2
23 Березня, 2019

Власнику швейного цеху присудили сплатити майже 800 тисяч гривень за неоформлених працівників

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1415
Суд підтвердив постанову Держпраці
Суд підтвердив постанову Держпраці. Фото: km.dsp.gov.ua

Феміда визнала законними дії управління Держпраці.

Хмельницький окружний адміністративний суд визнав законними дії Управління Держпраці у Хмельницькій області щодо накладення штрафу на ТОВ. Як повідомляють у прес-службі управління, товариство має сплати 781 830 гривень штрафу за використання праці сімох офіційно неоформлених працівників підтверджено.

«Під час перевірки у березні цього року фахівці з’ясували, що в одному із виробничих корпусів підприємства (швейному цеху) використовувалася праця сімох неоформлених працівників. Вказані працівники працювали згідно з графіком роботи з 9:00 до 17:00, а субота, неділя – вихідні дні. Судом встановлено, що між ТОВ, як замовником та сімома громадянами, як виконавцями, укладено цивільно-правові договори про надання послуг», - кажуть у Держпраці.

Однак, на запит відповідача щодо працюючих працівників по договору цивільно-правової угоди на ТОВ, у січні-лютому 2018 року, фіскальна служба повідомила, що звіт по єдиному внеску за січень місяць підприємство не подавало. Строк дії наданих до суду договорів закінчився 1 лютого 2018 року.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу