ye-logo.v1.2
15 Лютого, 2019

Завтра у Хмельницькому знову можливий транспортний колапс

Олександр НІКІТІН Суспільство 2048
Ремонтні роботи на Зарічанській-Свободі можуть продовжити завтра, 4 жовтня
Ремонтні роботи на Зарічанській-Свободі можуть продовжити завтра, 4 жовтня . Фото: youtube.com

Дорожники продовжать ремонтувати перехрестя Зарічанської-Свободи.

Вчора, 2 жовтня, в Хмельницькому стався свого роду транспортний колапс. Через ремонт дороги на перехресті вулиць Зарічанської та Свободи утворилися чималі затори. Сьогодні ж, як розповіли в управлінні житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради, дорогу не ремонтуватимуть. А ось завтра – цілком ймовірно.

Вчорашніх заторів, ймовірно, могли б частково уникнути, якби вчасно попередили водіїв. Але вийшло так, що на сайті Хмельницької міської ради новина про ремонт із 10 ранку до 18 вечора з’явилася після 10-ї. Чому так сталося? «Підрядник, а це «Хмельницьке ШБУ №56», нам лише о 10-ій повідомив, що привіз асфальт і буде розпочинати ремонтні роботи, - пояснює начальник міського управління ЖКГ Василь Новачок. – Тому ми дозволили його асфальтувати. Чому не вночі, як раніше це робили на інших вулицях? Тому що нині вже погодні умови не ті. Тепер дорожні ремонтні роботи можемо робити лише вдень. Щодо невчасно повідомлення підрядником, то ми вже провели з ним жорстку розмову і сподіваємося, що більше такого не буде».

Тим часом патрульна поліція вже повідомляє про обмеження руху транспорту. Фото: Патрульна поліція Хмельницької області.

Сьогодні Зарічанську-Свободи не асфальтуватимуть. А ось завтра - можливо. «Все залежить від погодних умов, - пояснює Василь Пилипович. – Сьогодні визначимося, і, якщо завтра продовжать ремонті роботи, то до завершення нинішнього робочого дня повідомимо про це хмельничан, щоб вони завчасно знали».

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас