ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Понад 20 неоформлених працівників: підприємство з пошиття взуття оштрафували на 2,5 мільйони гривень

Суспільство 2794
На підприємстві працювало 23 неоформлених працівника
На підприємстві працювало 23 неоформлених працівника. Фото: km.dsp.gov.ua

Порушення виявили під час інспекцій.

Управління Держпраці області винесло постанову про накладення штрафу на підприємство, яке займається індивідуальним пошиттям взуття. Як повідомлять у прес-службі установи, 2 568 870 гривень за використання праці 23 неоформлених працівників має сплатити компанія.

«Під час інспекції з’ясували, що адміністрація підприємства звільнила усіх найманих працівників і уклала з ними цивільно-правові угоди. Однак, при цьому наказом по підприємству було передбачено залишення діючим штатного розпису, тарифних ставок і розцінок для працівників-відрядників, а також визначено «плаваючий» режим роботи», - йдеться у повідомленні.

У Держпраці додають, що роботодавець повинен укладати трудовий договір, а не договір цивільно-правового характеру. Цивільно-правові договори застосовуються, як правило, для виконання разової конкретної роботи, що спрямована на одержання результатів і у разі досягнення цієї мети, договір вважається виконаним і дія його припиняється.

За підміну трудових відносин цивільними, а саме використання праці працівника без укладання з ним трудового договору (контракту) відповідно до статті 265 КЗпП України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. На сьогодні це 111 690 грн. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую