ye-logo.v1.2

Подекуди в Хмельницькому увімкнули тепло. Поки пощастило не всім

Суспільство 3484
Станом на 1 жовтня хмельничани заборгували за житлово-комунальні послуги 83 мільйони гривень
Станом на 1 жовтня хмельничани заборгували за житлово-комунальні послуги 83 мільйони гривень. Фото: dp.ua

У мерії кажуть, що опалювальний сезон розпочнеться, щойно настане відповідний температурний режим.

Теплопостачальні підприємства Хмельницького повністю готові до старту опалювального сезону. Це підтверджує заступник міського голови Анатолій Нестерук.

«Ми хоч сьогодні готові подавати тепло. Єдине, чого чекаємо, то це відповідного температурного режиму - повітря протягом 3-х діб має бути нижчим +8 градусів. Вже сьогодні ми почали подавати тепло в стаціонарні відділення лікарень. На черзі - садочки. Наразі доручили міському Департаменту освіти та науки провести моніторинг у садочках та надати температурні показники. Якщо температура в групах опуститься до +18, ми розпочнемо і туди подавати тепло», - розповів Анатолій Макарович.

Однак, не все так гладко… Виявляється, станом на 1 жовтня, хмельничани заборгували за житлово-комунальні послуги 83 мільйони гривень. Лише комунальне підприємство «Південно-Західні тепломережі», яке надає тепло та гарячу воду 20 тисячам містян, недоотримало за надані послуги близько 10 мільйонів гривень.

«Технічно підприємство вже готове до опалювального сезону. Чекаємо лише розпорядження міського голови і відразу розпочнемо подавати тепло. Проблеми виникають лише з передоплатою за газ. Ми маємо внести за голубе паливо 90% вартості, але у підприємства цих коштів немає. В той час, хмельничани заборгували нам за послуги з теплопостачання та гарячої води близько 10 мільйонів гривень. Якби наші абоненти погасили заборгованість, підприємство б не мало проблем з газом», - прокоментував директор комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» Павло Взборський.

Виявляється, деякі хмельничани заборгували за тепло та гарячу воду, яку використали ще у 2017 році. Подекуди сума заборгованості у споживачів сягає 30 тисяч гривень.

«Хто має гроші – той не платить, а ті, що не мають – оформляють субсидії. Однак, у травні Уряд вніс деякі зміни, які вплинули на суттєве скорочення субсидіантів. Якщо минулої зими допомогу від держави отримувало 47 тисяч сімей у Хмельницькому, то наразі – це лише 10 тисяч сімей. З настанням опалювального сезону кількість субсидіантів зросте на 10-15 тисяч, але такої кількості, як минулої зими, не буде», - каже Анатолій Макарович.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую