ye-logo.v1.2
17 Січня, 2020

Бойова авіація в небі: у Старокостянтинові розпочалися військові навчання

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 7980
Навчання бойової авіації в Старокостянтинові триватимуть до 19 жовтня
Навчання бойової авіації в Старокостянтинові триватимуть до 19 жовтня. Фото: MilitaryAviation.in.UA

В них задіяні повітряні сили десяти країн.

Сьогодні. 8 жовтня, на аеродромі у Староконстянтинoві, розпочалися військові навчання «Чисте небо», у яких задіяні повітряні сили країн-учасників НАТО. Протягом останнього тижня сюди було передислоковано особовий склад та літаки Повітряних Сил Збройних Сил України. За останні дні мешканці міста побачили в небі не тільки звичні для них Су-24, а ще й літаки винищувальної авіації типу МіГ-29 та Су-27.

Окрім того подією стало приліт літаків F-15 144 винищувального крила Національної гвардії штату Каліфорнія.

За повідомленням прес-служби ЗСУ, навчання триватимуть до 19 жовтня у Старокостянтинові (бойова авіація), а також на аеродромі «Гавришівка» у Вінницькій області (тут базуватиметься транспортна авіація). У навчаннях, окрім України, братимуть участь ще дев’ять країн, а саме: Бельгія, Велика Британія, Данія, Естонія, Нідерланди, Польща, Румунія та США.

Нагадаємо, у цей час в Старокостянтинові можливе запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей і руху автотранспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Також зазначається, що всі дії відбуваються в рамках чинного законодавства. Управління СБ України у Хмельницькій області звертається до громадян з проханням зберігати спокій, із розумінням поставитись до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую