ye-logo.v1.2
16 Липня, 2019

Мешканців одного з міст на Хмельниччині попереджають про можливе запровадження особливого режиму

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 12903
У цей час в місті можуть перевіряти документи, що засвідчують особу, оглядати автомобілі
У цей час в місті можуть перевіряти документи, що засвідчують особу, оглядати автомобілі. Фото: dumka.odessa.ua

Всі дії відбуваються в рамках чинного законодавства.

У Старокостянтинові, в період з 8 по 19 жовтня, координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Хмельницькій області проводитимуться тактико-спеціальні антитерористичні навчання на військовому аеродромі та в його оточенні.

Як повідомляють в Старокостянтинівській райдержадміністрації, у навчаннях візьмуть участь підрозділи Служби безпеки України, поліції, Національної гвардії, Служби з надзвичайних ситуацій, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

У повідомленні зазначають, що під час заходів можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей і руху автотранспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Також зазначається, що всі дії відбуваються в рамках чинного законодавства. Управління СБ України у Хмельницькій області звертається до громадян з проханням зберігати спокій, із розумінням поставитись до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео