ye-logo.v1.2
22 Січня, 2020

На Хмельниччині очікують на візит Петра Порошенка

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 6363 1
За попередньою інформацією, Президент України Петро Порошенко може відвідати Хмельниччину 11 жовтня
За попередньою інформацією, Президент України Петро Порошенко може відвідати Хмельниччину 11 жовтня. Фото: president.gov.ua

Не виключено, що Президент відвідає два міста.

Завтра, 11 жовтня, на Хмельниччину, ймовірно, завітає Президент України Петро Порошенко. Щоправда, офіційної інформації щодо візиту Глави держави, поки що немає. Утім, у кулуарах як Хмельницької облдержадміністрації, так і Хмельницької міської ради, сьогодні кажуть, що чекають на Президента.

За даними джерел сайту «Є», Петро Порошенко завітає до Старокостянтинова. Там, на військовому аеродромі відбуваються навчання «Чисте небо», у яких задіяні повітряні сили країн-учасників НАТО. Нагадаємо, військові навчання розпочалися 8 жовтня і триватимуть до 19 жовтня у Старокостянтинові (бойова авіація), а також на аеродромі «Гавришівка» у Вінницькій області (тут базуватиметься транспортна авіація). У навчаннях, окрім України, беруть участь ще дев’ять країн, а саме: Бельгія, Велика Британія, Данія, Естонія, Нідерланди, Польща, Румунія та США. Тож Президент України, як Верховний Головнокомандувач Збройних сил України, планує особисто подивитися на навчання.

Не виключено, що після Старокостянтинова Петро Порошенко вирушить до Хмельницького. В обласному центрі він може зустрітися зі спецпризначенцем, який на війні втратив зір та ногу, Олександром Дарморосом. Нагадаємо, нещодавно Олександр Дарморос у Києві взяв участь у забігу на 10 кілометрів «Гордість нації - ветеранська десятка», а вже 25 жовтня вирушає в США для участь у марафоні морської піхоти, що пройде в Вашингтоні.

Утім, зауважимо, це все попередня інформація, яка може змінитися.

Коментарі:

Алексей Никулишин 11.10.2018 11:17

Петя открывашка

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую