ye-logo.v1.2

Дванадцять учасників АТО на Хмельниччині відкрили власну справу

Суспільство 1142
Для бажаючих знайти роботу розглядається можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації
Для бажаючих знайти роботу розглядається можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Фото: tusovka.kr.ua

Ще 210 з числа безробітних – забезпечені роботою.

За даними Хмельницького обласного центру зайнятості в області протягом січня-вересня 2018 року мали статус безробітного 994 учасники АТО, що звернулись в пошуках роботи до служби зайнятості. З них 210 - забезпечені роботою. Найчастіше, кажуть в установі, за послугами до служби зайнятості області звертаються особи, віком від 35-44 років (36%); від 30-34 років (19%); від 25-29 років (18%); від 45-59 років (16%); від 19-24 років (11%).

«Демобілізованим учасникам АТО надаються інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, сприяння в пошуку роботи, в тому числі допомога в започаткуванні власної справи, залучення до оплачуваних громадських та тимчасових робіт, для бажаючих розглядається можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації», – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Водночас, хто мріє працювати «на себе» у службі зайнятості кажуть, що існує можливість відкриття власної справи. Такою послугою з початку року скористалися 12 демобілізованих учасників АТО.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую