ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2019

Школярі Нетішина влаштували «Кольоровий тиждень» та сонячний флешмоб

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 748
423 учні долучилися до сонячного флешмобу
423 учні долучилися до сонячного флешмобу. Фото: скрін з відео

До творчого проекту долучилися не лише учні й педагоги, а й батьки.

Школярі Нетішинської ЗОШ №2 влаштували у навчальному закладі «Кольоровий тиждень», повідомляє Нетішинська міська рада.

За ініціативи заступника директора з навчально-виховної роботи Тетяна Панчук у школі стартував творчий проект, під час якого школярі щодня мали завдання та розваги, які були пов'язані з певним кольором.

«Кольори змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, допомагають зосередитися. Колір впливає на підсвідомість не менш сильно, ніж вчасно сказане слово», – впевнена Тетяна Євгенівна.

Учні початкової та старшої школи, вчителі і батьки з радістю долучилися до різнобарвної акції. Розпочався тиждень із зеленого кольору (День довкілля) – вікторини, екологічні турніри, зелені фізкультхвилинки, виховні бесіди, «лісові» задачі, «паркові» диктанти, «зелені» казки, стрічки, емблеми, бантики, кульки та веселий настрій супроводжували школярів протягом дня.

У вівторок головним кольором був синій. День Води дозволив поговорити і про глибинну красу водних просторів, і про неперевершені чари синього неба, і про катастрофічні проблеми з питною водою на планеті. Діти проектували, імпровізували, досліджували, релаксували. На великих перервах працювала науково-дослідницька лабораторія «Досліди з водою».

Третій день «Кольорового тижня» мав жовтий колір. У день сонця та енергії малеча вчилася, гралася, пригощалися жовтими фруктами, визначали найяскравішого учня класу. Цього дня було проведено яскравий флешмоб початкової школи «Сонечко». 423 учні долучилися до сонячного флешмобу. Як це було? Давайте поглянемо разом!

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас