ye-logo.v1.2
18 Лютого, 2019

Підсумки дня: автокефалія та заяви Президента

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1166
На Хмельниччині тривають масштабі військові навчання, які сьогодні відвідав Президент України
На Хмельниччині тривають масштабі військові навчання, які сьогодні відвідав Президент України. Фото: Володимира Гординського

Якими були новини 11 жовтня.

День, що минає, став насиченим на події. В інформаційному просторі Хмельниччина «не пасла задніх». А все через військові навчання та візит Президента України Петра Порошенка.

Утім, ранок у Хмельницькому розпочався неспокійно. В обласному центрі, як і в деяких інших містах України, відбулася акція протесту проти високих цін на пальне. Удекількох районах Хмельницького, автомобілісти перекрили дороги і ходили пішохідними переходами, зупиняючи увесь транспорт. Через це утворилися затори, які викликали нарікання не лише в пасажирів громадського, а й водіїв, як не брали участі в бойкоті.

Ну, а в Старокостянтинові тривають навчання «Чисте небо – 2018», участь в яких беруть українські військові та військові з восьми країн-членів НАТО. І сьогодні на військовий аеродром завітав Президент України Петро Порошенко. А після відвідав ще арсенал з боєприпасами у Цвітосі.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Та вже під вечір Президент України заявив, що Священний Синод ухвалив рішення про надання Томосу про автокефалію Української Помісної Православної Церкви. «Те, що так званий «перехід» Київської митрополії у володіння Москви стався «не за приписами канонічних правил», Вселенський Патріархат визнав ще у 1924 році. А сьогодні Синод ще раз підтвердив цю позицію», - слова Петра Порошенка наводить сайт Глави держави.

Про здоров’я. Сезон простудних захворювань офіційно розпочався. За перший тиждень жовтня у Хмельницькому на грип та ГРВІ захворіло 2136 осіб, із них 1666 – діти до 17 років. По області зареєстровано вже 5760 хворих. Алебез паніки - рівень захворюваності є нижче порогового рівня на 16,62% та знаходиться в межах сезонних коливань,

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас