ye-logo.v1.2
20 Квітня, 2019

Підсумки дня: про сумні новини, хабарі і цікаві проекти

Ангеліна Мовчан Суспільство 719
Короткий огляд новин 31 жовтня.
Короткий огляд новин 31 жовтня.. Фото: автора

Яким був останній день жовтня – читайте у короткому огляді новин.

Останній день жовтня став трагічним для відомої співачки Наталі Фаліон. Сьогодні у П’ятничанах Чемеровецького району попрощалися із її сином Віктором Фаліоном. Помер він 28 жовтня.

До інших новин. Сьогодні ми з’ясували, чому у Хмельницькому зранку, останніх три дні, виникають проблеми із маршрутками. В управлінні транспорту міста повідомили, що від 30 до 50 відсотків транспорту виходить на маршрут із запізненням і «кивають» на патрульну поліцію, а ті – на перевізників. Як з’ясувалося, вже три дні поліція щоранку проводить перевірку транспорту, який обслуговує міські маршрути, в той момент, коли вони тільки виходять на лінію. У поліції кажуть, перевірки триватимуть поки транспортні засоби не відповідатимуть технічним вимогам.

У Хмельницькому співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі заступника начальника структурного підрозділу Головного управління Держгеокадастру та головного спеціаліста обласної Державної екологічної інспекції. Оперативники спецслужби встановили, що посадовці вимагали тисячу двісті доларів США від місцевого мешканця за вжиття відповідних заходів реагування щодо самовільного захоплення його земельної ділянки сторонніми особами.

Але є й більш позитивні новини: у Славуті, до прикладу, за кошти громадського бюджету, планують реалізувати сім проектів. Декілька з них коштують по 80 тисяч гривень: придбають мальок, яким зариблять річку Утка; планують створення ірландського саду, як однієї з туристичних візитівок Славути; придбають покриття для вольєрів міського притулку. Про інші проекти можна прочитати за посиланням.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята