ye-logo.v1.2

Підсумки дня: пристраті в парламенті та небезпечна хвороба в Хмельницькому

Суспільство 2156
У парламенті сьогодні вирували пристрасті
У парламенті сьогодні вирували пристрасті. Фото: О.Клименко

Якими були новини шостого листопада.

Інформаційний день вівторка добігає до завершення. А отже, час підсумків на сайті «Є». День видався неспокійним у багатьох сферах життя. Від політики до здоров’я… Отож, якими були новини дня, що минає.

У Хмельницькому продовжує викликати занепокоєння ситуація з захворюваністю на менінгіт. Тиждень шкільних канікул, схоже, значно не поліпшив проблеми. До хмельницької міської інфекційної лікарні продожують поступати хворі на вірусний. Хмельничани починають по трохи бити на сполох, а батьки школярів – очікувати на карантин у школах. Утім, хоч цього року захворюваність на менінгіт перевищує минулорічні показники у 2,5 рази, підстав закрити школи на вимушені канікули поки що немає. 

У парламенті сьогодні також було неспокійно. Очільники силових відомств виступали в Верховній Раді України у зв'язку з нападами на Катерину Гандзюк, яка померла в лікарні 4 листопада, та інших активістів. І під час свого звіту щодо розслідування Генпрокурор Юрій Луценко оголосив, що піде в відставку. Спікер парламенту навіть провів рейтингове голосування щодо відставки Луценка. «За» лише 38. Як проголосували нардепи від Хмельниччини – у відповідній новині на сайті «Є».

Вже під вечір видання «LB.ua», посилаючись на власні джерела, повідомило, що наче Луценко ще вночі заявляв депутатам, що подасть у відставку, якщо буде створена тимчасова слідча комісія. «Зрозумійте, тільки з початку 2017 року було скоєно 55 нападів на активістів. Якщо будуть розслідування, як мінімум у половині з них можна буде побачити «вуха» нардепів БПП і «Народного фронту». Нехай і побічно, як вийшло з депутатом Паламарчуком і його помічником, але напередодні виборів воно нам взагалі не потрібно», - наче зазначив «LB.ua» нардеп, ім'я якого видання не називає. Зазначимо, Верховна Рада все таки створила Тимчасову слідчу комісію для проведення розслідування нападів на радницю Херсонського мера Катерину Гандзюк та інших громадських активістів. 

«Щодо тимчасової слідчої комісії – я багато разів був депутатом і розумію, що тимчасова слідча комісія є інструментом парламенту. Але не уявляю, що може робити ТСК при незакінченому слідстві. Адже в ТСК не буде навіть предмету слідства, адже вся інформація буде засекречена, - згодом написав Юрій Луценко в своєму блозі на «Українській правді». - Я також не здивований, що тимчасову слідчу комісію врешті було утворено. Адже її організаторам потрібен не результат, а піар для боротьби за владу».

І про приємне. Волейболісти хмельницького «Новатора» сьогодні вирушили до Норвегії. Вперше в історії волейболу Хмельниччини команда зіграє в єврокубках. Вже 8 листопада хмельничани проведуть матч проти срібного призера чемпіонату Норвегії «Фьорде», а потім повернуться в Україну. І наступного тижня, 14 листопада, Кубок ЄКВ завітає в Городок, де «Новатор» зіграє матч-відповідь із норвежцями.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую