ye-logo.v1.2

У Хмельницькому презентували перший в Україні міський портал для волонтерів

Суспільство 2133
Гасло проекту -
Гасло проекту - "Волонтером бути легко". Фото: автора

Тепер хмельничанам, які хочуть поліпшити своє місто, стане легше об’єднатися.

"Ліга Волонтерів” - онлайн-платформа, де мешканці Хмельницького зможуть пропонувати свої ініціативи, які потребують волонтерської допомоги. Тепер організувати й провести ту чи іншу подію, залучивши помічників, стане легше.

Як зазначила координаторка руху “Чесно” Віта Думанська, в Україні волонтерство активізувалося після Революції Гідності. Це і спонукало створити подібну платформу. “Для світу такі онлайн-майданчики не новина, а в Україні тільки зараз з’явився перший. Міський портал для волонтерів дозволить об’єднати людей, які бажають щось робити. Показати їм ті активності і можливості, які є, - розповідає вона. - “Ліга волонтерів” дозволяє додавати свої активності, щоб люди їх побачили і могли до них долучитися. Коли ми розробляли цей проект, головний критерій був, щоб сервіс був простий і доступний для тих, хто буде ним користуватися.”

До проекту може долучитися будь-хто. Можна організувати подію, слідкувати за подіями, отримувати сповіщення. Є календар і мапа, де показано місце розташування заходів. Існує обширена система фільтрів, за якими користувач може легко знайти подію, яка його цікавить.

Хмельницький - перше місто в Україні, де створили подібний портал

За виконані завдання волонтер отримуватиме монети. “За ці монети люди можуть купувати ачівки, оформлені в жартівливій формі. Коли купуєш 5 ачівок, переходиш у наступну лігу. Ліги є від пластикової до платинової”, - говорить розробниця платформи “Ліга волонтерів” Дар’я Лихенко. - Хто дійде до останньої отримає винагороди”.

До речі, за словами Віти Думанської, хто перший стане волонтером на платформі, отримає спеціальний приз від міського голови. “Ми вже внесли першу подію, до якої можна доєднатися — допомога у різдвяному ярмарку. Там потребують 10 людей на роздачу листівок”, - додала вона.

Зареєструватися на сайті дуже просто. Можна для входу використати свій акаунт у Facebook. Адреса платформи тут.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую