ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Підсумки дня: про субсидії та свідомість водіїв

Ангеліна Мовчан Суспільство 1158
Сьогодні соцмережі активно обговорювали перший сніг у столиці. У Хмельницькому поки що не сніжило
Сьогодні соцмережі активно обговорювали перший сніг у столиці. У Хмельницькому поки що не сніжило. Фото: автора

Яким був день 14 листопада читайте у короткому огляді новин.

Поки у соцмережах активно обговорюють перший сніг у столиці та ще декількох містах України, у Хмельницькому, через зміни у розрахунках на субсидію, понад 25 тисяч родин не отримають допомоги. Кількість субсидіантів, порівняно з минулим роком, скоротилася на 42 відсотки.

Кількість субсидіантів зменшилася, а ось ошуканих шахраями людей навпаки збільшилася. Днями у поліцію звернувся хмельничанин, якого, під приводом продажу запчастин до автомобіля «Нива Шевроле», ошукали на 4 тисячі 526 гривень. Та поки поліція шукає одних зловмисників, у Хмельницькому слідчому ізоляторі під час огляду передачі, що передавалась ув’язненому, виявили і вилучили чотири сім-картки одного із мобільних операторів України, які були сховані у кондитерських виробах.

Тим часом у шести магазинах Хмельницького виявлено 1 100 немаркованих пляшок алкогольної продукції іноземного походження різної місткості та найменування вартістю 320 тисяч гривень. У прокуратурі кажуть – товар вилучено.

Поліція оприлюднила дослідження щодо використання водіями ременів безпеки. За даними дослідження, яке проводилося восени цього року у всіх обласних центрах України, Хмельницький на… останньому місці за рівнем використання пасків безпеки водіями. Згідно із цими дослідженнями, середній показник користування ременями безпеки водіями у містах України складає 23 відсотки. А ось у Хмельницькому цей показник – 9,1 відсотка. Це найнижчий показник в Україні. Найвищий у Києві – 52,9%.

І наостанок про культуру: завтра, 15 листопада, у Хмельницькому художньому музеї говоритимуть про нові підходи до музейного маркетингу. Для цього організовують круглий стіл «Музейний маркетинг: нові підходи» і запрошують хмельничан, особливо тих, хто не був у музеї ще жодного разу.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео