ye-logo.v1.2
23 Травня, 2019

У Хмельницькому оприлюднили списки службового житла та чергу на квартири

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1117
На сайті міськради зявилось чимало раніше ніде не оприлюдненої інформації
На сайті міськради зявилось чимало раніше ніде не оприлюдненої інформації. Фото: автора

Все це можна переглянути онлайн.

Ще навесні ГО «Хмельницька ініціатива» та міськрада підписали Меморандум про співпрацю. Згідно із документом активісти мали допомоги зробити сайт Хмельницької міськради корисним для кожного мешканця міста.

За пів року організація із запланованим справилась і на офіційному ресурсі розміщені титульні списки, списки службових квартир, черга на житло та багато іншого. Як розповідає голова ГО «Хмельницька ініціатива» Олег Черненко, усю цю інформацію знайде кожен на згаданому сайті у розділ «Мешканцю» - «Житлова політика».

«На сайті розміщені відповідні документи, переглянувши які, хмельничани можуть дізнатися, яким чином розприділяється житло. Знаємо, що є величезна черга на нього - понад 10 тисяч. Там же опубліковано списки службових кварти, які належать громаді міста і та сама черга містян, що перебувають на квартирному обліку. Ці дані будуть оновлюватись, якщо позиції змінюватимуться», - каже Олег Черненко.

За його словами, не менш важливим є те, що на сайті вперше оприлюднили титульні списки. Знайти їх можна у розділі «Влада» - «Відкриті дані». Ввівши свою адресу хмельничани побачать, які роботи у будинку має чи мало здійснити управління ЖКГ.

«На сайті міститься повна інформація про роботу комунальних підприємств, їх реєстр боргових зобов'язань, фінансові звіти, реєстри договорів, публічні закупівлі. Тепер можна побачити що ці ж підприємства планують купити або навпаки – продати»- каже Олег.

Додає, що на сайті опублікований бюджетний регламент. Є дані про те, скільки коштує утримання Хмельницької міськради і всіх її підрозділів. Олег розповідає, що у планах оприлюднити списки людей, які отримали матеріальну допомогу за останні кілька років.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео