ye-logo.v1.2
26 Травня, 2019

«Це було виважене рішення»: Віталій Олуйко розповів, чому пішов з Антимонопольного

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1315
Зараз Віталій Олуйко сконцентрувався на роботі на громадянське суспільство спільно з радою Європи
Зараз Віталій Олуйко сконцентрувався на роботі на громадянське суспільство спільно з радою Європи. Фото: з архіву

Заяву на звільнення, каже, написав добровільно.

Віталій Олуйко більше не очолює Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України. На цю посаду він був призначений у червні 2009 року. Як розповів сайту «Є» Віталій Миколайович, заяву на звільнення написав півтора місяці тому добровільно. Звільнився у той же день. Наразі обов’язки голови Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України виконує Роман Примуш.

«Зараз сконцентрувався на роботі на громадянське суспільство спільно з Радою Європи. За понад 10 років роботи у Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи я побував у півтора десятках країн як спостерігач моніторингової місії, тож наразі працюватиму з Радою Європи в цьому напрямку", - каже Віталій Олуйко.

Віталій Миколайович додає, що рішення звільнитися з займаної посади прийняв виважено – щоб узятися за нове.

«Намагаюся на одній посаді працювати не більше п’яти-восьми років. Це свідоме кар’єрне рішення. Є таке правило у японців: не варто засиджуватися на одному місці більше восьми років. Тож за ці роки роботи в антимонопольному комітеті я себе повністю вичерпав і реалізував. Я задоволений роботою і вважаю, що треба себе спробувати і в чомусь іншому. Хоча не приховую, що мені не все подобається з того, що наразі діється в державних органах. Особливо, що стосується боротьби з корупцією. Так чи інакше – я збирався піти, довівши усі справи до кінця".

За словами Віталія Олуйка, наразі він працює над книгою на замовлення Ради Європи щодо управління персоналом в умовах децентралізації та планує більше часу приділити аналітично-інформаційному та науково-дослідному напрямкам. А також, на умовах сумісництва, читає лекції в Хмельницькому національному університеті.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео