ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

На Хмельниччині рибоохоронний патруль вилучив в браконьєрів понад 100 кілограмів риби та раків

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 661
Вилучені заборонені знаряддя лову будуть знищенні у відповідності до чинного законодавства
Вилучені заборонені знаряддя лову будуть знищенні у відповідності до чинного законодавства. Фото: Хмельницький рибоохоронний патруль

Усі матеріали справ будуть направлені до судів.

У період з 10 по 18 листопада Хмельницький рибоохоронний патруль здійснив рибоохоронні заходи на водоймах та у місцях збуту біоресурсів. Під час проведених заходів вилучено 109 кг риби, повідомляє патруль.

"Для прикладу, 10 листопада державні інспектори конфіскували 25 кг коропа, які порушник збував на ринку в м. Кам’янець-Подільський. Документів, що посвідчують законність придбання біоресурсів у чоловіка не було. Складено протокол за ст. 88-1 КУпАП", - йдеться у повідомленні.

13 листопада під час рибоохоронних заходів на водосховищі ХАЕС, що у м. Нетішин виявлено факт браконьєрства. Місцевий мешканець у темну пору доби за допомогою ліхтаря здійснював вилов раків. У порушника вилучено 34 екз. цих біоресурсів. Сума збитку склала 867 гривень. 14 листопада на р. Південний Буг, в межах смт Летичів патрульні затримали чоловіка, який займався виловом риби сіткою. Цього ж дня рибоохоронний патруль виявив ще одного порушника на березі р. Південний Буг, який використовував сітку. На всіх осіб оформлено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Усі матеріали справ будуть направлені до судів. Вилучені заборонені знаряддя лову будуть знищенні у відповідності до чинного законодавства.

У разі виявлення браконьєрів рибоохоронці просять терміново повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії»: 0 (800) 50-52-50 або на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (068) 384 98 10.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео