ye-logo.v1.2
23 Травня, 2019

На Гречанах відкрили два спортивних майданчики, вартістю майже три з половиною мільйони гривень

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 691
На повну майданчик буде експлуатуватися з весни, але вже зараз, поки придатна погода, тут можна позайматися спортом
На повну майданчик буде експлуатуватися з весни, але вже зараз, поки придатна погода, тут можна позайматися спортом. Фото: автора

Займатися на них зможуть всі охочі.

У Хмельницькому з’явився ще один простір для активного дозвілля. Сьогодні, 21 листопада, на території стадіону "Локомотив" у мікрорайоні Гречани офіційно відкрили два багатофункціональних майданчики. Призначені вони для гри у футбол, волейбол, баскетбол і великий теніс. Як зазначив міський голова Олександр Симчишин, це вже 14 і 15 спортивні майданчики, які були відкриті за останні три роки.

"Той план, який ми для себе визначили, втілюється в життя. Якщо говорити про мікрорайон Гречани, то в нас тут була з самого початку амбітна ціль – це повністю оновлений спортивний комплекс на стадіоні "Локомотив". Почали ми з того, що повністю відремонтували футбольне поле. Вже два роки ми його експлуатуємо. Далі реалізований наступний крок - два багатофункціональні спортивні майданчики, - говорить Олександр Сергійович. - І третій крок, який ми обов’язково реалізуємо наступного року, – міні-футбольний майданчик. Мешканці Гречан матимуть змогу тут максимально ефективно проводити час, займатися здоровим способом життя, фізичною культурою".

Загалом у Хмельницькому цього року відкрили шість нових спортивних майданчиків

На весну на новеньких спортмайданчиках планують поставити ще маленькі футзальні ворота, щоб діти могли грати також в мініфутбол. Вартість обох майданчиків 3,4 мільйони гривень. Побудовані вони за півроку. Почали будівництво повністю з нуля на місці демонтованих старих майданчиків.

В світлу пору доби майданчики будуть відкриті для всіх охочих зайнятися спортом

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео