ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Прогноз погоди на грудень: на зміну снігопадам прийдуть дощі

Юна МІТРАШКО Суспільство 1756

Підписатися на канал "Є" в Youtube

За передбаченнями синоптиків снігу на Новий рік не очікується.

Фактично зима розпочалась ще на початку листопада, але синоптики прогнозують, що скоро на зміну снігопадам прийдуть дощі. Чекати морозу і заметілі доведеться майже до кінця грудня.

Сьогодні, 1 грудня, на Хмельниччині утримається хмарна і морозна погода, вдень стовпчики термометрів опустяться до -7 градусів. Можливі слабкі опади, вітер, що дме з заходу зі швидкістю 1-2 метри за секунду, небо затягнуте хмарами.

За прогнозами синоптиків, початок місяця в області буде дуже холодним, стовпчики термометрів покажуть -19 градусів. Місяцями випаде сніг, але рясних опадів не передбачається.

В середині місяця потепліє. Температура буде коливатися від 3 градусів тепла вдень до 6 градусів нижче нуля вночі. І тільки перед грудневими святами вдарять морози: 18 градусів нижче нуля вночі, а вдень буде на 6-8 градусів тепліше.
Наші пращури грудень називали - шапкою зими і казали:"Грудень рік закінчує, зиму розпочинає".

У третій декаді місяця (22 грудня) відмічають день зимового сонцестояння, коли день зрівнюється з ніччю, а на Спиридона (25 грудня) – сонцеворот. Мудре народне прислів’я говорить: "На Спиридона сонце – на літо, а зима – на мороз".

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео