ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

У Хмельницькому з’являться ще два підземні сміттєві контейнери

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1343
Підземні контейнери вміщають три кубометри сміття
Підземні контейнери вміщають три кубометри сміття. Фото: з архіву

З міської казни на них витратять півмільйона гривень.

До кінця року у Хмельницькому з’являться ще два підземних контейнери. Поставлять їх у центральній частині міста. Перший буде розміщений по вулиці Кам’янецькій (навпроти слідчого ізолятора), а другий – по вулиці Герцена, неподалік філармонії.

«Це центральні вулиці міста, де ходять багато людей. Саме тому ми обрали саме ці місця, адже не досить естетично виглядає коли пів пішохідної доріжки зайняті сміттєвими баками. Окрім цього, завдяки підземним контейнерам ми позбудемося неприємного запаху, який відчутний особливо влітку», - каже начальник управління ЖКГ Хмельницької міської ради Василь Новачок.

За словами комунальника, вартість одного підземного сміттєвого контейнера – 250 тисяч гривень. В цю суму входить виготовлення проектно-кошторисної документації та його монтаж.

«На початку літа у місті з’явилися два перші «пробні» підземні контейнери. Один із них встановлений на вулиці Гагаріна, неподалік філармонії. Ще один розмістили на вулиці Соборній, поблизу «Укрсоцбанку». Ми хотіли спробувати, чи зручно для хмельничан буде користуватися такими контейнерами і подивитися, як справлятимуться працівники КП «Спецкомунтрнс», які викидатимуть звідти сміття. Час показав, що ми готові до європейських манер, тому незабаром у місті буде вже чотири підземні сміттєві контейнери», - каже Василь Пилипович.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео