ye-logo.v1.2

На одну вакансію в обласному центрі зайнятості претендують п'ятеро безробітних

Суспільство 955
Майже 65% вакансій припадають на робітничі професії
Майже 65% вакансій припадають на робітничі професії. Фото: mport.ua

За 11 місяців до Хмельницької обласної служби зайнятості надійшло майже 31 тисяч вакансій.

З початку року служби зайнятості звернулося понад 32 тисячі безробітних жителів області. Про потребу у кваліфікованих працівниках Хмельницьку обласну службу зайнятості більше 6 тисяч роботодавців. Загалом майже 67% вакансій було укомплектовано.

«Майже 65% вакансій припадають на робітничі професії: металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Користуються попитом: менеджери, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі, - повідомляють у прес-службі Хмельницької ОДА. - Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші».

З початку року понад 22 тисячі громадян були працевлаштовані, в тому числі 12,4 тисяч зареєстрованих безробітних. Ще 4,5 тисяч осіб проходили професійне навчання, а 4,3 тисячі жителі області були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Як повідомляють у прес-службі, станом на 1 грудня цього року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,1 тисяч осіб, в тому числі 391 військовослужбовець – учасник АТО та 36 осіб з числа внутрішньо переміщених. Актуальними залишались 2,2 тисячі вакансій, на одну вакансію претендували 5 безробітних.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую