ye-logo.v1.2
22 Січня, 2019

Погода на вихідні 23-25 грудня: потепління триватиме не довго

Юна МІТРАШКО Суспільство 1318
Сніг йтиме постійно, лише деколи робитиме невеликі перерви
Сніг йтиме постійно, лише деколи робитиме невеликі перерви. Фото: автора

Якою буде погода на Хмельниччині протягом трьох вихідних.

Сипоптики прогнозують, що 23, 24 і 25 грудня наступить відлига. Потепління протримається не довго і поступово морози повернуться.

За даними Українського гідрометеоцентру в неділю, протягом доби на Хмельниччині очікується мокрий сніг з дощем. Температура повітря вдень підніметься до двох градусів тепла, а вночі опуститься до двох градусів морозу.
За даними ресурсу температурні показники на наступні два дні зміняться, а слідом за дощем прийде сніг. Вже 24 грудня температура вдень становитиме -2 градуси, вночі -4 градуси. У вівторок, 25 грудня вдень очікується – 4 градуси, вночі до -6 градусів.

Сайт «Синоптик» попереджає, що у неділю дрібний дощ зі снігом розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися. Денна температура повітря +3 градуси, вночі стовпчики термометрів покажуть -2 грудуси.
У понеділок і вівторок температура повітря поступово знижуватиметься від -1 до -4 градусів у день та від -4 до -6 градусів вночі. Сніг йтиме постійно, лише деколи робитиме невеликі перерви. Тому синоптики попереджають, що ситуація на дорогах буде складною, збережеться ожеледь.

В інших регіонах України 24-25 грудня очікується невеликий сніг, вдень 24 грудня в Карпатському регіоні помірний сніг, на Закарпатті та Півдні з дощем. Середня температура повітря від -2 до -6 градусів.

23 грудня вшановується пам’ять мучеників Мини, Єрмогена і Євграфа. Якщо цього дня іде дощ, то в давнину вважали, що і вся весна буде такою ж дощовою. Подальшу погоду визначали ще і за допомогою лісового гостя — зайця: якщо зайці приходили в сад, то зима обіцяла бути суровою

24 грудня вшановується пам’ять преподобного Данила Стовпника. У наших пращурів була традиція запалювати лампадку, нібито “додаючи в пітьмі доброго світла і прохаючи сонце зійти на землю, запалати і відігнати нечисті сили”. Погоду 24 грудня також визначали за допомогою сонячних променів: якщо вони спрямовані вгору, то очікували холодів, а якщо стелилися вниз, слід готуватися до хурделиці.

25 грудня в віряни західного обряду святкують Різдво. Цей день в календарі позначений офіційним вихідним.
 

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео