ye-logo.v1.2
23 Січня, 2019

На поліцейській автівці з мигалками: правоохоронці здійснили мрію хлопця з Кам’янець-Подільського

Юна МІТРАШКО Суспільство 1118
Щасливцем став учень 7-го класу Вадим Підлісний
Щасливцем став учень 7-го класу Вадим Підлісний. Фото: npu.gov.ua

Захвату школяра не було меж.

Днями працівники Кам’янець-Подільського відділу поліції завітали до місцевого навчально-реабілітаційного центру і здійснили мрію його вихованця Вадима Підлісного. Про це повідомляє сайт поліції Хмельницької області.

"З подарунками відвідали навчально-реабілітаційний центр. Під час спілкування дітки почали активно цікавитися роботою правоохоронців, і ті пообіцяли завітати до закладу зі своєрідною виїзною екскурсією, адже тут живуть і навчаються майже дві сотні дітей з різними вадами здоров’я, і самим їм приїхати, наприклад, до відділку, не так і просто",- розповідають поліцейські.

За словами правоохоронців, приїхавши наступного дня, вони розповіли діткам про службу, продемонстрували патрульний автомобіль, змоделювали різні ситуації на дорозі. Найактивнішим був учень 7-го класу Вадим Підлісний. Хлопчик постійно ставив поліцейським запитання і цікавився їхньою роботою. Вихователі підказали, що у Вадима є давня мрія — проїхатися Кам’янцем на поліцейській автівці з мигалками.

Інспектор сектору реагування патрульної поліції Андрій Лиськов, без вагань завів автомобіль і помчав хлопчика вулицями міста.

"Здавалося б, дрібничка, але після повернення до навчального закладу захвату Вадима не було меж — його невеличка мрія здійснилася",- підсумували правоохоронці.

  

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео