ye-logo.v1.2

У Хмельницькому об’єднають п’ять медзакладів в один

Суспільство 1757
Перехідний процес та юридичні питання об\'єднання медзакладів, відбуватиметься протягом трьох місяців
Перехідний процес та юридичні питання об'єднання медзакладів, відбуватиметься протягом трьох місяців. Фото: Надія Свінціцька

Таке рішення сьогодні ухвалили депутати Хмельницької міської ради.

Сьогодні, 27 грудня, на позачерговій сесії міської ради депутати підтримали створення «Хмельницького міського лікувально-діагностичного центру» шляхом об’єднання чотирьох поліклінік та міського лікувально-діагностичного центру.

Таку реорганізацію підтримали 30 депутатів. Правда, не без дискусії. Головне питання, яке цікавило окремих депутатів - чи не порушують даним проектом Конституцію України. Ці порушення, зазначені у висновку юридичного відділу Хмельницької міської ради.

Нащо керівник Управління охорони здоров’я Борис Ткач роз’яснив, що отримавши висновок, він звернувся за роз’ясненнями до юристів Національної служби здоров’я і це питання було вирішено.

«Стаття 49 Конституції України дійсно передбачає, що мережа закладів охорони здоров’я не може бути скорочена. В даному випадку ми не закриваємо жодного закладу, вони просто переходять із статусу окремої юридичної особи у статус підрозділу комунального підприємства»,- відповів на питання депутатів очільник.

І додав що перехідний процес та юридичні питання об’єднання медзакладів, відбуватиметься протягом трьох місяців, та відвідувачі закладів цього не відчують.

Нагадаємо, днями профільні комісії обговорили питання реорганізації медичних закладів міста та прийняли позитивне рішення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую