ye-logo.v1.2
22 Липня, 2019

Ще одна парафія РПЦ на Хмельниччині перейшла до Православної церкви України

Олександр НІКІТІН Суспільство 6827 1
Парафія на честь ікони Божої Матері «Неопалими Купіна» приєдналася до ПЦУ
Парафія на честь ікони Божої Матері «Неопалими Купіна» приєдналася до ПЦУ. Фото: facebook.com/anthony.makhota

Про це повідомив митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній Махота.

Сьогодні, 27 грудня, владика Антоній (Махота) повідомив: «Маємо знов велику радість прийняти братів і сестер з РПЦ У до Хмельницької єпархії ПЦ України». Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбуці».

Приєднатися до Православної церкви України попросилася парафія на честь ікони Божої Матері «Неопалима Купина» на чолі з настоятелем Юрієм Тимощуком. Ця парафія знаходиться в Хмельницькому на території головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області.

Прохання про приєднання. Фото: facebook.com/anthony.makhota

Нагадаємо, 25 грудня, парафія Свято-Миколаївської громади села Доброгорща Хмельницького району на чолі зі своїм настоятелем ієреєм Олександром Булановим звернулася до митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія Махоти, з проханням прийняти їх до ввіреної йому Хмельницької парафії Православної церкви України. До того ж, митрополит Антоній на брифінгу пояснював, що до 6 січня, коли предстоятелю Православної церкви України Епіфанію з рук Вселенського патріарха вручать Томос. Також митрополит додав що, віряни, як і раніше, мають вільний вибір і самі вирішують, чи перейти до єдиної Української помісної православної церкви чи залишитись в Російській православній церкві. Це стосується і священнослужителів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую