ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

Тризуб з ліхтариків: полончани оригінально підтримали захисників на Сході та полонених моряків

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1505
Відтворити спалахами ліхтариків контури тризуба, якоря та серця зголосилася понад сотня небайдужих полончан
Відтворити спалахами ліхтариків контури тризуба, якоря та серця зголосилася понад сотня небайдужих полончан. Фото: волонтерський рух "Твори добро - даруй надію"

Містяни записали відеозвернення та організували флешмоб.

Емоційно-патріотичне відео до новорічно-різдвяних свят полоненим українським морякам, воїнам та ветеранам АТО та ООС записали полончани. Ініціатором акції став волонтерський рух «Твори добро – даруй надію».

«Лишитись з бідою один на один і вистояти - під силу не кожному. Тому ми просимо людей об'єднуватись і перемагати біду разом. Трагедія всієї України - війна. З болем, який вона принесла у долі українців, ми переходимо у 2019 рік. З болем, але і з невтраченими надією, вірою, любов'ю і силою єдності. Напередодні Нового року наш волонтерський рух знову зробив спільну справу, яка несе меседж добра у всесвіт…», - йдеться у дописі волонтерів на сторінці у фейсбуці.

«Слова підтримки воїнам, які стоять за правду і віру на передовій, а також полоненим морякам, серед яких і житель Хмельниччини шепетівчанин Сергій Цибізов, висловили пересічні полончани, військові, яким довелося відчути на собі тягар війни на Сході України, священики, рідні загиблих на Сході…», - каже голова волонтерського руху «Твори добро – даруй надію» Олена Ляшук-Дерманська.

Додає, що відтворити спалахами ліхтариків контури тризуба, якоря та серця зголосилася понад сотня небайдужих полончан. Подібний флешмоб-привітання воїнам від жителів Полонного містяни організовують уже вдруге: торік разом зі словами вдячності вони відтворили сяючу ялинку.

На підтримку українських полонених моряків полончани відтворили фігуру якоря.

 

На флешмоб зібралося чимало полончан.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую