ye-logo.v1.2
13 Листопада, 2019

Докопатися до правди: в Кам’янці-Подільському знайшли перші «джерела» дизпалива

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 17495 2
Під землею Виявили місце із великою концентрацією дизельного палива
Під землею Виявили місце із великою концентрацією дизельного палива. Фото: з фейсбуку

У парку Героїв Майдану під землею натрапили на горючу речовину.

В Кам’янці-Подільському в парку Героїв Майдану розпочалися пошуки ємностей з нафтопродуктами, які, ймовірно, тут закопані ще десятки років тому, а нині стали причиною забруднення навколишнього середовища, зокрема «Лебединого озера». Нагадаємо, у новорічні дні на озері помітили маслянисту плівку, в результаті якої постраждали лебеді. П'ятеро птахів загинули.

Учора розпочалися пошуки ємностей з мастилами, до роботи долучили військових. За допомогою металошукачів вони обстежили територію міського парку. В одному місці вже натрапили на якусь підземну знахідку, схожу на ємність. Нині місцину розкопали.

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич каже, що вдячний всім, хто поділився довідковою інформацією, яка надходить від пересічних громадян до міської влади впродовж цих днів вчора.

«І ось сьогодні - перший результат. Проводимо розкопки в парку Героїв Євромайдану. Виявили місце із великою концентрацією дизельного палива, але де його джерело - поки невідомо. Копаємо далі», - каже Михайло Сімашкевич. Та додає, що вже відкачали 0,5 куба солярки.

У свою чергу кам’янчани у соцмережах діляться дописами про те, що спостерігали плями від нафтопродуктів у місті не вперше. Бачили, як маслянисті речовини витікали в різних місцях. Найзаповзятіші фантазери висловлюють навіть припущення, що в центрі міста, можливо, залягає пласт нафтового родовища.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую