ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Виконком Хмельницької міськради: оновлені зупинки та демонтаж реклами (запис ефіру)

Суспільство 1553

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Сьогодні виконавчий комітет прийме ряд рішень.

У порядку денному чергового засідання виконкому – понад чотири десятки питань. Серед яких є й такі, які стосуються зупинок громадського транспорту, і демонтажу різних споруд. Отож, які рішення сьогодні можуть прийняти члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради?

Зупинка «Педагогічна академія» (із центру в напрямку Гречан) «переїжджає». Ще в листопаді біля поліклінікі МВС почали облаштовувати заїзну кишеню, яка має на меті «розвантажити» рух на вузькій ділянці дороги. І ось, кишеня зроблена, а на ній має з’явитися нова зупинка. По суті, нічого не змінюється, адже поки діюча зупинка знаходиться в десятках метрів від нової. Ще одним проектом рішень передбачено дати дозвіл «Заводу «Темп» на облаштування зупинки для очікування пасажирами громадського транспорту без встановлення торговельного павільйону, площею 30 квадратних метри по Старокостянтинівському шосе (напрямок руху в місто). За умови благоустрою та подальшого прибирання прилеглої території.

Ряд проектів стосуються демонтажу споруд. Так, членам виконкому пропонують дати дозвіл демонтувати споруди для здійснення підприємницької на вулиці Гальчевського, біля будинку №27/1, а також на Проскурівського підпілля, біля будинку №1. Провести й демонтаж рекламних носіїв на Бандери (два сіті-лайти біля будинку №28), на Тернопільський (два щити біля автостоянки заводу «Катіон»), на проспекті Миру (щит біля будинку №61) та сіті-лайт біля будинку 55/1 на Львівському шосе. Усі вони встановлені самовільно.

За тим, як і які рішення приймають члени виконкому, можна спостерігати в прямому ефірі на сайті «Є». Початок трансляції 10 січня після 14.00.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую