ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Полоненим морякам можуть продовжити термін перебування під вартою

Суспільство 783
15 січня українських полонених моряків знову судитимуть у російському суді
15 січня українських полонених моряків знову судитимуть у російському суді. Фото: atr.ua

Про це заявив адвокат Микола Полозов.

Росія продовжує утримувати в полоні 24 українських моряків, яких захопили в Керченській протоці 25 листопада минулого року. І російське слідство заявило про продовження строку попереднього слідства. Про це повідомив адвокат Микола Полозов на своїй сторінці у «Фейсбуці».

«Термін попереднього слідства вже продовжено до 25 травня 2019 року. Строки тримання військовополонених моряків під вартою слідство клопоче перед судом продовжити до 26 квітня 2019 року», - повідомив правозахисник.

Ще раніше Полозов написав, що 15 січня о 9.30 Лефортовський райсуд Москви розпочне засідання щодо продовження запобіжного заходу українським морякам, серед яких і шепетівчанин Сергій Цибізов.

Нагадаємо, 25 листопада російські прикордонники захопили три українські військові судна, коли ті проходили Керченську протоку, прямуючи з Одеси в Маріуполь. На кораблях перебували 24 військовослужбовців. Їх звинуватили в незаконному перетині кордону РФ. Наразі українських моряків утримують у московських слідчих ізоляторах «Лефортово» і «Матроська тиша». Сергій Цибізов із Шепетівки в грудні заявив про себе як про військовополоненого під протокол та відмовився давати свідчення росіянам у Москві.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую