ye-logo.v1.2
21 Липня, 2019

У Волочиському районі дві християнські громади перейшли до ПЦУ

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 3371
Громади двох сіл вирішили перейти до ПЦУ
Громади двох сіл вирішили перейти до ПЦУ. Фото: із фейсбук-сторінки Війтовецької об'єднананої територіальної громади

Таке рішення прийняли на голосуванні.

Учора, 13 січня християнські громади сіл Писарівка та Кривачинці Війтовецької ОТГ Волочиського району приєднались до Православної церкви України. Про це повідомляють на сторінці громади у Фейсбуці.

«Громади взяли участь у голосуванні про перехід їх Української православної церкви (Московського патріархату) до Православної Церкви України. Голосування відбулося на користь ПЦУ. Вітаємо парафіян з урочистою подією», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що до що Православної церкви України приєднались парафія Свято-Миколаївської громади села Доброгорща Хмельницького району, парафія на честь ікони Божої Матері «Неопалима Купина», що знаходиться на території управління ДСНС області. Окрім того, дві релігійні громади в селі Бокиєвка, Волочиського району (колишні УПЦ КП «Різдва Божої Матері» та УПЦ МП ікони Божої Матері «Призрі на смирення») вирішили об’єднатися в одну, та належати до Хмельницької єпархії ПЦУ. Минулого тижня до Православної церкви України приєдналось п’ять парафій РПЦ в Ізяславському районі

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую