ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

Гідний вчинок: чому військові відмовилися від коштів, зібраних волонтерами в Полонному

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 4373
Полончани залюбки колядували, щедрували і наповнювали благодійну скриньку коштами
Полончани залюбки колядували, щедрували і наповнювали благодійну скриньку коштами. Фото: Ольги Карнафель

Майже 11 тисяч передадуть на потреби онкохворих.

13 січня у Полонному волонтери організували святкову акцію на підтримку військових. «Різдвяний автобус» зі щедрувальниками курсував містом кілька годин, розважаючи полончан. Полончани залюбки колядували, щедрували і наповнювали благодійну скриньку коштами. Усе – заради того, аби якомога більше коштів зібрати бійцям, які боронять країну на Сході.

Як сайт «Є» повідомляв раніше, полонські волонтери нащедрували того дня майже 11 тисяч та вирішили витратити їх на потреби військових - жителів громади, які перебувають в зоні Операції Об’єднаних сил.

«Хотіли нашим захисникам, які зараз на передовій, купити потрібні для них речі. Але, спілкуючись з бійцями, військовий капелан з Полонного отець Андрій Моравський почув від них прохання, щоб цими зібраними коштами ми підтримали земляків, які протистоять онкології. Це дуже гідний вчинок», - каже голова волонтерського руху «Твори добро – даруй надію» Олена Ляшук-Дерманська.

Волонтерка додає, що усі кошти буде розділено між двома полончанами, які їх потребують, - Олегом Радіоновим та Тетяною Куценко.

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую