ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Підсумки дня: різдвяні співи та Оскар для волонтера

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 530
Кожен день багатий на свої новини
Кожен день багатий на свої новини. Фото: universe.zp.ua

Якими були новини 16 січня.

Новини середи, 16 січня, досить різнопланові: від колядок та щедрівок – і до жорстоких вчинків. Криміналу сьогодні було, на жаль, багато: поліцейські розкрили вбивство, брат пішов з сокирою на брата, в слідчому ізоляторі повісився арештант...

Але і приємного, на щастя, чимало. Юний волонтер зі Старокостянтинова Артем Харченко став володарем дитячого Оскару України. Ця премія для талановитих дітей України зібрала вокалістів, телеведучих, авторів пісень, акторів, танцюристів. Артем Харченко переміг у номінації як кращий автор пісень. Нагадаємо, Артем Харченко кілька років боровся з важкою недугою, а згодом сам став волонтером та допомогає онкохворим дітям і підтримує бійців на Сході.

Звучала тема волонтерства і на Славутчині. Там шукають родини, які прийматимуть волонтерів з США. У міській раді кажуть, що спільне проживання та щоденне спілкування волонтера з членами родини допоможе краще адаптуватись до місцевих умов і звичаїв та швидше опанувати мову.

У продовження теми волонтерства маємо новини з Полонного. Як сайт «Є» розповідав раніше, у місті волонтери організували святкову акцію з колядками та щедрівками на підтримку військових. Нащедровані кошти планували витратити на потреби наших захисників. Однак ті… відмовилися. Чому - читайте у нашому матеріалі.

Не стихають колядки та щедрівки і в обласному центрі: сьогодні у Хмельницькому пройшов різдвяний етнофестиваль. Колядувати з’їхалися фольклористи з різних куточків України. Головною особливістю цього фестивалю стало те, що на сцені виступали не професійні артисти, а безпосередньо носії цієї культури.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую