ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

У храмах Хмельницького містяни освятили воду

Суспільство 2257
Сьогодні, 19 січня, православні та греко-католики відзначають третє завершальне свято новорічно-різдвяного циклу – Хрещення Господнє
Сьогодні, 19 січня, православні та греко-католики відзначають третє завершальне свято новорічно-різдвяного циклу – Хрещення Господнє. Фото: автора

З самого ранку у храмах обласного центру розпочали урочисте освячення води.

Сьогодні, 19 січня православна та греко-католицька церква святкує одне з великих свят - Богоявлення або Хрещення Господнє. У народі цей день називають Водохреща або Йорданом.

У храмах Хмельницького з нагоди свята розпочалися урочисті богослужіння із освяченням води. Посвятити воду до православних та греко-католицьких храмів йшло тисячі хмельничан.

Від найдавніших часів християнська церква вважає освячену йорданську воду за велику святість. Її бережуть цілий рік, ласкаво називаючи «водичкою-йорданичкою». Ця вода має силу очищувати і зцілювати душу і тіло людини. Йорданською водою також скроплюють будинок, щоб обходило всяке нещастя і добре жилося в будинку.

Хмельничани, які не змогли піти до храму та освятити воду, можуть не турбуватися, адже сьогодні о 8 ранку на водопровідній насосній станції №9, що на проспекті Миру, 36/2, відбувся традиційний обряд освячення води в резервуарах станції, яка постачає чистою водою все місто. Тож жителі міста мають можливість отримати освячену воду з крану у своїх помешканнях.

Християни вірять, що свячена вода вважається помічною і цілющою.

Бажаючих освяити воду було чимало.

Хмельничани, які не змогли піти до храму та освятити воду, можуть не турбуватися, адже з кранів у домівках містян тече освячена вода.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую