ye-logo.v1.2
2 Квітня, 2020

На Хмельниччині суд виправдав чоловіка, який під час «останнього дзвоника» зняв стенд Революції Гідності

Суспільство 787
Феміда виправдала чоловіка, якому інкримінували хуліганство
Феміда виправдала чоловіка, якому інкримінували хуліганство. Фото: 112.ua

Чоловіку інкримінували хуліганство.

Чемеровецький районний суд ухвалив вирок щодо чоловіка, який під час свята "останнього дзвоника" зняв стенд Революції Гідності у селищному будинку культури. Як повідомляють у прес-службі Хмельницького апеляційного суду, 47-річному підприємцю інкримінували хуліганство.

«В обвинувальному акті прокурор зазначав, що вранці 25 травня 2018 року чоловік зірвав зі стіни холу Центру культури, дозвілля і мистецтва стенд "Україна 2013-2014 р.р. Революція гідності". Далі виніс на вулицю і в присутності учнів, батьків та інших місцевих жителів розтрощив його, чим зірвав культурно-масовий захід. На стенді знаходились фото 130 українців, що загинули на Майдані. Зробив він це із хуліганських спонукань та мотивів явної неповаги до суспільства, грубо порушуючи громадський порядок. У суді чоловік розповів, що просив посадовців зняти стенд ще у жовтні 2017, бо на ньому зображені Герої "Небесної Сотні" разом із працівниками Беркуту. За першим проханням стенд зняли, однак потім повісили знову», - зазначають у суді.

Додають, що на святі "останнього дзвоника" він знову повторив своє прохання, та його не виконали. Відтак, чоловік зняв стенд самотужки. За словами чоловіка, він не мав умислу на порушення громадського порядку чи зриву заходу, а лише хотів виправити цю несправедливість.

«Дослідивши обставини справи суд установив, що в холі будинку культури знаходилось лише двоє осіб, ногами чоловік стенду не ламав, а сам культурно-масовий захід не припинявся. Досудове слідство не з’ясувало, чий саме відбиток взуття виявили на стенді. На думку суду, прокурор не довів поза розумним сумнівом, що поведінка обвинуваченого була спрямована на грубе порушення громадського порядку та зірвання культурно-масового заходу», - йдеться у повідомленні апеляційного суду.

Суд дійшов висновку про відсутність в діях чоловіка складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.296 КК України" (Хуліганство).
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую