ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

До Дня Соборності України хмельницькі старшокласники влаштували флешмоб в центрі міста

Суспільство 2079
Хлопці одягли національне вбрання і створили контур карти України
Хлопці одягли національне вбрання і створили контур карти України. Фото: автора

Юнаки та дівчата зібралися разом, щоб наголосити на неподільності України.

Сьогодні, в День Соборності України, у Хмельницькому провели низку тематичних заходів. На оглядовому майданчику річки Південний Буг відтворили історичну реконструкцію події 1919 року, потім уздовж мосту через річку сотні містян утворили символічний «ланцюг єдності». На фасаді міського Будинку культури встановили меморіальну дошку голові Директорії УНР Симону Петлюрі.

Хмельницькі старшокласники теж долучилися до відзначення 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР. На майданчику біля кінотеатру Шевченка зібралися разом кілька сотень юних хмельничан, організувавши флешмоб «Україно, будь єдиною!».

Ставши у велике коло і тримаючи прапорці України у руках, старшокласники заспівали державний гімн. В цей час по центрі кола кілька хлопців утворили контур карти України, піднявши банер, що символізує неподільність України.

У флешмобі взяли участь учні 10-11 класів

«У 1918 році, 22 січня, українці четвертим Універсалом проголосили Українську Народну Республіку. 22 січня 1919 року, коли Україна вже була в оточенні, українці декларативно на Софіївській площі проголосили Акт Злуки, - зазначила заступник міського голови Галина Мельник. - Сьогоднішнім флешмобом ми проголошуємо те гасло, яке було у 1919 році. Там було написано: «Україно, будь єдиною». Це дуже актуальне гасло, тому що нам хочеться, щоб ми були єдині. Щоб Схід і Захід, Північ і Південь були єдині».

Хлопці також продемонстрували елементи бойового мистецтва

 На флешмоб прийшли учні центральних шкіл міста

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую