ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

У Шепетівці запрацювала мобільна бригада допомоги жертвам домашнього насильства

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 978
Мобільну бригаду допомоги створили на базі міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Мобільну бригаду допомоги створили на базі міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Фото: ілюстрація guardian.co.uk

У групу соціально-психологічної допомоги входить п’ятеро осіб.

Мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства, створено рішенням виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Працюватиме мобільна група на базі міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Як розповіла сайту «Є» директор центру Тетяна Вінницька, створення мобільних бригад було зумовлено законодавством.

«Згідно нового закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" рекомендовано в кожному місті створити такі мобільні бригади. У Шепетівці її організували на базі нашого центру. Людина, яка стала жертвою насильства, може звернутися до нас по допомогу. Також ми можемо отримати повідомлення від поліції, що було скоєно насильство, і тоді вже виїжджає група, - каже Тетяна Олександрівна. - Входять у групу допомоги психолог центру, фахівець із соціальної роботи, представник служби у справах дітей, представник правоохоронних органів. Для виїздів ми використовуємо машину виконавчого комітету».

За словами Тетяни Вінницької, з моменту офіційного створення мобільної бригади (17 січня 2019 року) викликів ще не було. Проте раніше центр також займався подібними випадками. «Виїжджаємо за адресою, де скоєно насильство, протягом доби з моменту отримання інформації. Далі надаємо психологічну допомогу. Сюди входить екстренне втручання в кризову ситуацію, якщо ми отримуємо повідомлення. Вирішуємо, як можна захистити жертву. Зараз, згідно законодавства, є корекційна програма для кривдників», - додає вона.

Отримати необхідну підтримку кваліфікованих спеціалістів шепетівчани можуть за адресою: м. Шепетівка, вул. Островського, 4, каб. № 1, 2, 3. Контактні телефони: (03840)4-16-23, 4-01-50, 0980479133.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую