ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

В Ізяславі відкрили пам’ятну дошку загиблому Герою України

Суспільство 1266
Олександр Слободян тричі був у найгарячіших точках зони АТО та ООС, захищаючи Батьківщину
Олександр Слободян тричі був у найгарячіших точках зони АТО та ООС, захищаючи Батьківщину. Фото: Ізяславська РДА

Олександру Слободяну 30 січня виповнилося б лише 28 років.

Учора, 29 січня, в Ізяславі в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей» імені Олександра Кушнірука відбулось відкриття пам’ятної дошки випускнику закладу 2008 року, військовослужбовцю Збройних Сил України Олександру Слободяну, який помер 14 вересня 2018 року внаслідок поранень, несумісних із життям, в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.

Як зазначають в секторі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, право відкрити пам’ятну дошку Олександру Слободяну надали його матері Світлані Петрівній. Присутні на заході поклали до пам’ятної дошки квіти.

«Життя Олександра Слободяна було яскравим як спалах, до кінця віддане рідній країні. Йому 30 січня виповнилося б лише 28 років.Олександр навчався в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» імені Олександра Кушнірука. Згодом закінчив Національну академію внутрішніх справ служив командиром навчального взводу Національної гвардії у місті Золочів Львівської області. Тричі був у найгарячіших місцях зони АТО та ООС, захищаючи Батьківщину, зокрема у 2014 році – в Дебальцеве, 2015 році під Бахмутом (колишній Артемівськ) та у 2018 році – під Волновахою», - йдетьсяв повідомленні.

Помер 27-річний військовий 14 вересня 2018 року унаслідок важкого поранення під час обстрілу бойовиками позицій українських військових у Волновахському районі Донецької області.

В Олександра Слободяна загиблого залишились в місті Ізяслав батько та мати.

Поховали Олександра Слободяна із військовими почестями на центральному кладовищі міста Ізяслав, на алеї почесних поховань.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую