ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Питання відновлення Хмельницького аеропорту розглядає Кабмін

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1893
Наступного року хмельницький аеропорт міг приймати літаки малої авіації - уже придбали необхідне обладнання
Наступного року хмельницький аеропорт міг приймати літаки малої авіації - уже придбали необхідне обладнання. Фото: з архіву

На виконання робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги потрібно 375 мільйонів гривень.

Реконструкцію злітно-посадкової смуги комунального підприємства "Аеропорт Хмельницький" внесли окремим пунктом до проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.

Як зазначають в прес-службі, минулий рік став переломним процесі відновлення Хмельницького аеропорту. У 2018 році за кошти обласного бюджету у сумі 3,5 мльйона гривень розпочато поточний та капітальний ремонти злітно-посадкової смуги, контрольно-пропускного пункту, пожежного депо, адміністративного приміщення. Також було залучено близько одного мільйона гривень з місцевих бюджетів та коштів суб’єктів господарювання.

Аби наступного року хмельницький аеропорт міг приймати літаки малої авіації - придбали необхідне обладнання.

Як зазначають в ОДА, нещодавно з Міністерства інфраструктури до облдержадміністрації надійшла відповідь, у якій зазначено, що виконання робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги комунального підприємства "Аеропорт Хмельницький" на загальну суму 375 мільйонів гривень внесено окремим пунктом до проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року.

Як зазначають в повідомленні, наразі проект плану перебуває на погодженні в Кабміні.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую