ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

У хмельницький аеропорт придбали нове обладнання

Суспільство 2835

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Після перевірок і сертифікації його встановлять на території летовища.

Для того аби наступного року хмельницький аеропорт міг приймати літаки малої авіації - придбали необхідне обладнання. Про це кореспонденту «Є» повідомив директор комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» Валерій Сорока.
«Для мене, як керівника це радість і гордість. В вересні депутати обласної прийняли наші пропозиції і внесли зміни до плану розвитку аеропорту. Це дало нам можливість придбати радіостанцію, яка буде обслуговувати малі повітряні судна в наступному році», - розповів Валерій Ростиславович.

За його словами, радіостанцію придбали минулого тижня, і вже отримали свою радіочастоту. Зараз радіостанція проходить комісію з сертифікації. Потім вона буде встановлена на території летовища.

«Також знайшли розуміння в Державіаслужбі України. Раніше вони не давали дозволу на розміщення злітно-посадкових майданчиків для малої авіації на території аеропортів. Та ми змогли переконати керівництво служби і нам дали погодження на їх розміщення. І не дивлячись що на дворі зима, ми з працівниками, хоч їх в нас і недуже багато, продовжуємо роботи по підготовці аеропорту до обслуговування малої авіації»,- коментує очільник підприємства.

І додає, що це пріорітетний напрямок, який дасть можливість почати співпрацю з підприємцями малого і середнього бізнесу, такі послуги у Европі користуються великим попитом. І дасть нові можливості для розвитку місцевих підприємств.

Нагадаємо, Валерій Сорока зазначив, що наступний рік має стати стартом повного відновлення діяльності аеропорту.

До слова, під час робочого візиту на Хмельниччину, 30 листопада, Петро Порошенко пообіцяв підтримати місцеві ініціативи щодо реконструкції хмельницького аеропорту.
 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую