ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

На Ярмолинеччині оштрафували агропідприємство на майже 400 тисяч

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 721
Неоформлені працівники займалися розвантажувальними роботами
Неоформлені працівники займалися розвантажувальними роботами. Фото: ілюстрація narodna-pravda.ua

Штраф наклали за трьох неоформлених працівників.

На Ярмолинеччині управління Держпраці оштрафувало підприємство на майже на 400 тисяч гривень через неналежне оформлення працівників.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, управління Держпраці у Хмельницькій області винесесло постанову про накладення штрафу на товариство з обмеженою відповідальністю, яке займається вирощуванням зернових та бобових культур у Ярмолинецькому районі, у розмірі 375 тисяч 570 гривень за використання праці неоформлених працівників.

«Під час проведення інспекційного відвідування інспекторами праці на території підприємства було виявлено факт здійснення чотирма працівниками навантажувально-розвантажувальних робіт крупно-габаритних мішків. Посадовими особами управління Держпраці з’ясовано, що із трьома працівниками були неналежно оформлені трудові відносини», - йдеться в повідомленні.

Відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 265 КЗпПУ за таке правопорушення передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую