ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

У Шепетівці ліцеїсти підтримали полоненого земляка-моряка

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 700
Молодь Хмельниччини об'єдналася, щоб підтримати моряків
Молодь Хмельниччини об'єдналася, щоб підтримати моряків. Фото: denzadnem.com.ua

За допомогою танцю молодь відтворили подію того листопадового дня у Керченській протоці.

Сьогодні, 7 лютого учні Шепетівського професійного ліцею підтримали полоненних моряків в рамках Всеукраїнського флешмобу «Обєднаємося разом», повідомляє «День за днем».

Нагадаємо, серед 24 моряків, яких уторік 25 листопада захопили росіяни, був шепетівчанин Сергій Цибізов. Хлопець закінчив Шепетівський професійний ліцей, де здобув професію столяра.

Бабуся Сергія – 66-річна Людмила Цибізова теж прийшла на захід. Вона подякувала учням за підтримку її внука.

  

На захід прийшла бабуся полоненого шепетівчанина – 66-річна Людмила Цибіза. Фото: denzadnem.com.ua

«Незадовго до полону він зателефонував батькові та попередив, що їхні катери готують до переходу з Одеси до Маріуполя, тому мають перетнути Керченську протоку. Саме там їхні два малі артилерійські катери «Бердянськ», «Нікополь» та рейдовий буксир зупинив російський танкер та обстріляли російські військові. Сергій ще в день захоплення зателефонував і попередив батьків, що живий і непоранений, — додала бабуся. — У кожному листі, який вдається надіслати, Сергій пише, що в нього все добре. Дуже надіємося, що Україні вдасться витягнути хлопців із полону».

Прапор, який піднімали під час флешмобу, із зони АТО передав Шепетівському ліцею колишній його випускник Сергій Беня. Фото: denzadnem.com.ua

Молодь Хмельниччини об’єдналася, щоб підтримати моряків, вишикувавшись у живий ланцюг під прапором України. До речі, прапор із зони АТО передав Шепетівському ліцею колишній його випускник Сергій Беня. Під пронизливий гул сирени вийшли учасники флешмобу, які за допомогою танцю відтворили подію того листопадового дня у Керченській протоці.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую