ye-logo.v1.2
22 Січня, 2019

Замість парасольок – ялинки: біля кінотеатру «Планета» створюють нову фотозону

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2339

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Витратили на новорічні деревцята 20 тисяч гривень.

Сьогодні, 14 грудня, у Хмельницькому, біля кінотеатру «Планета» встановлюють нову новорічну фотозону. Замість кольорових парасольок, які зняли на зимовий період, повісили 130 штучних ялинок, які прикрашені червоними бантиками та гірляндами.

«Після того, як ми зняли парасольки, зрозуміли, що на їхнє місце потрібно щось повісити. Не довго думаючи, напередодні новорічно-різдвяних свят, ми вирішили повісити ялинки, які замовили через інтернет. Ідея створення такої фотозони прийшла комерційному директору фірми Ігорю Кіреєву. Витратили на усе 20 тисяч гривень», - каже директор обласної фірми «Кіновідеопрокат» Андрій Олесь.

Ялинки на фотозоні підвішені верхівкою вниз. Чому вирішили новорічні деревцята розмістити так, Андрій Олесь пояснив: «Ми повісили ялинки на початку за верхівку, але зрозуміли, що виглядають вони некрасиво. Тому вирішили повісити їх нестандартним способом – верхівкою вниз. Сподіваємося, нова фотозона сподобається хмельничанам та гостям міста і вони фотографуватимуться на її фоні та робитимуть селфі».

Повисять новорічні деревця декілька місяців. З приходом тепла, керівництво кінотеатру планує знову повісити парасолі.

Замість кольорових парасольок, з’явилися 130 штучних ялинок, які прикрашені червоними бантиками та гірляндами. Фото: Артема Баландіна

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео