ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

За вихідні патрульні виявили 15 водіїв з ознаками алкогольного сп’яніння

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 669
За вихідні патрульні виявили 15 водії з ознаками алкогольного сп'яніння
За вихідні патрульні виявили 15 водії з ознаками алкогольного сп'яніння. Фото: Патрульної поліції області

Більшість водіїв відмовилися від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому Законом порядку, однак були ті, хто «надихав» в Драгер 2.89 проміле.

Вихідні для патрульних Хмельниччини були «гарячими». За інформацією прес-служби патрульної поліції області, правоохоронці зупинили 15 водіїв, що керували транспортними засобами із ознаками алкогольного сп’яніння.

Так, 9 лютого патрульні зупинили 4-ох кермувальників. Першого – в обласному центрі на вулиці вулиці Юхима Сіцінського. 22-річний чоловік керував автомобілем Toyota. Показник Драгера - 1.92 проміле. Другим поліцейським попався 24-річний водій, який керував автомобілем Audi. Зупинили його на вулиці Степана Бандери. Водій проходив огляд на стан сп'яніння у встановленому законом порядку, у медичному закладі. Третім порушником ПДР виявився 18-річний водій, який керував автомобілем Audi, із ознаками алкогольного сп’яніння. Водій відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому Законом порядку.

В суботу, 9 лютого патрульні також зупинили на вулиці Тернопільській 31-річного водія, який керував автомобілем Lexus, із ознаками алкогольного сп’яніння. Водій також відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому Законом порядку.

Вже в неділю, 10 лютого патрульні виявили ще десятьох кермувальників, які сіли за кермо «під шафе». Так, о 3-тій ночі в обласному центрі на провулку Шевченка, 27-річний чоловік керував автомобілем Mercedes, із ознаками алкогольного сп’яніння. На вулиці Кам’янецькій патрульні зупинили 31-річного водія автомобіля Fiat, із ознаками алкогольного сп’яніння. На вулиці Старокостянтинівське шосе 24-річний чоловік керував автомобілем Audi із ознаками алкогольного сп’яніння. На ті ж вулиці правоохоронці зупинили 36-річного водія, який керував автомобілем BMW, із ознаками алкогольного сп’яніння. 35-річний водій на автомобілі ВАЗ та 34-річний водій на автомобілі BMW, із ознаками алкогольного сп’яніння теж попалися патрульним на вулиці Свободи. Окрім цього, попався правоохоронцям на вулиці Проспект Миру і 29-річний, який керував автомобілем Daewoo. Водії відмовилися від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому Законом порядку.

30-річний водій, якого зупинили патрульні 10 лютого на вулиці Залізняка «дихнув» в Драгер на 2.89 проміле. 47-річний кермувальник на автомобілі ВАЗ був зупинений правоохоронцями на вулиці Свободи. У чоловіка були явні ознаки алкогольного сп’яніння. Водій проходив огляд на стан сп'яніння у встановленому Законом порядку, у медичному закладі.

А вчора, на вулиці Чорновола патрульні зупинили автомобіль ВАЗ, яким керував 23-річним хмельничанин. «Надихав» водій в Драгер на 2.89 проміле.

В ніч, з суботи на неділю, на вулиці Пілотській патрульні виявили 25-річного водія, який керував автомобілем Toyota. Водій проходив огляд на стан сп'яніння у встановленому Законом порядку, у медичному закладі.

Патрульні вкотре наголошують усім водіям, у жодному разі не сідати за кермо напідпитку та не наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую