ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2019

Російський суд розглянув апеляцію щодо полоненого шепетівчанина Сергія Цибізова

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 812
Захист клопотав про негайне звільнення захоплених військових моряків
Захист клопотав про негайне звільнення захоплених військових моряків. Фото: hromadske.ua

Засідання відбувалося в закритому режимі.

Сьогодні в Московському міському суді відбувся розгляд апеляційних скарг захисту другої четвірки військовополонених українських моряків , серед яких є наш земляк з Шепетівки Сергій Цибізов. Його разом з іншими українськими моряками захопили в Керченській протоці 25 листопада минулого року і продовжують утримувати в російському полоні. Нагадаємо, 15 січня Лефортовський суд Москви продовжив до 24 квітня термін арешту для українських моряків, в тому числі і шепетівчанину Сергію Цибізову. Апеляційні скарги першої четвірки моряків розглянули минулого тижня.

Як повідомляє адвокат Микола Полозов на сторінці «Захист військовополонених українських моряків» у фейсбук, усіх чотирьох військовополонених доставили в суд, однак за клопотанням слідчого, підтриманого прокурором, суд прийняв рішення провести судове засідання в закритому режимі.

«В ході засідання захист клопотав про залучення копій резолюції ПАРЄ, в якій міститься вимога до російської влади про негайне звільнення захоплених військових моряків і поводження з ними відповідно до норм Женевської конвенції. В задоволенні цього клопотання було відмовлено», - повідомляє Микола Полозов.

У підсумку, рішення суду таке ж як і попередній четвірці: постанову Лефортовського районного суду Москви залишено без зміни, а військовополонені залишаються в СІЗО до кінця квітня.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую