ye-logo.v1.2

Російський суд розглянув апеляцію щодо полоненого шепетівчанина Сергія Цибізова

Суспільство 1552
Захист клопотав про негайне звільнення захоплених військових моряків
Захист клопотав про негайне звільнення захоплених військових моряків. Фото: hromadske.ua

Засідання відбувалося в закритому режимі.

Сьогодні в Московському міському суді відбувся розгляд апеляційних скарг захисту другої четвірки військовополонених українських моряків , серед яких є наш земляк з Шепетівки Сергій Цибізов. Його разом з іншими українськими моряками захопили в Керченській протоці 25 листопада минулого року і продовжують утримувати в російському полоні. Нагадаємо, 15 січня Лефортовський суд Москви продовжив до 24 квітня термін арешту для українських моряків, в тому числі і шепетівчанину Сергію Цибізову. Апеляційні скарги першої четвірки моряків розглянули минулого тижня.

Як повідомляє адвокат Микола Полозов на сторінці «Захист військовополонених українських моряків» у фейсбук, усіх чотирьох військовополонених доставили в суд, однак за клопотанням слідчого, підтриманого прокурором, суд прийняв рішення провести судове засідання в закритому режимі.

«В ході засідання захист клопотав про залучення копій резолюції ПАРЄ, в якій міститься вимога до російської влади про негайне звільнення захоплених військових моряків і поводження з ними відповідно до норм Женевської конвенції. В задоволенні цього клопотання було відмовлено», - повідомляє Микола Полозов.

У підсумку, рішення суду таке ж як і попередній четвірці: постанову Лефортовського районного суду Москви залишено без зміни, а військовополонені залишаються в СІЗО до кінця квітня.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую