ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

У селі на Старокостянтинівщині будують сонячну електростанцію за 50 мільйонів гривень

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 5392
На СЕС буде встановлено 8404 фотоелектричних модулів
На СЕС буде встановлено 8404 фотоелектричних модулів. Фото: staradm.gov.ua

СЕС займатиме понад 4 гектари.

У селі Писарівка на Старокостянтинівщині продовжують будівництво сонячної електростанції. Як повідомляє прес-служба Старокостянтинівської райдержадміністрації, це буде сонячна електростанція потужністю 1,8 МВт. Вартість проекту становить близько 50 мільйонів гривень. Тут планують створити 6 нових робочих місць. Площа земельної ділянки 4,15 га, на якій буде встановлено 8404 фотоелектричних модулів.

Зазначається, що це уже четвертої за рахунком, сонячної електростанції в районі. Нагадаємо, ще дві електростанції відкрили в районі у вересні минуорго року – у селах Вишнопіль та Северини. Потужність Вишнопільської сонячної електростанції становить 1850 кВт/год., вартість проекту становить 49,5 мільйона гривень, створено п'ять нових робочих місць. Потужність Северинської сонячної електростанції становить 837 кВт/год., вартість проекту – 22 мільйони гривень, створено три робочі місця.

А першу СЕС в Старокостянтинівському районі збудували у 2015 році в селі Коржівка потужністю 149,5 кВт/год. Протягом І півріччя 2018 року Коржівською сонячною та гідроелектростанцією, яку збудовано у селі у той же час, вироблено 600 тис. кВт/год. електроенергії.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую