ye-logo.v1.2
17 Серпня, 2019

За тиждень роботи «TruCAM» зафіксував 144 порушники швидкісного режиму

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 955
 На Хмельниччині за допомогою приладу TruCAM впродовж тижня виявили 144 порушники швидкісного режиму
На Хмельниччині за допомогою приладу TruCAM впродовж тижня виявили 144 порушники швидкісного режиму . Фото: з архіву

Швидкість вимріють у трьох місцях на трасі М-12.

Тиждень тому, з 11 лютого, патрульні Хмельниччини почали працювати з вимірювачами швидкості «TruCAM». Як повідомляють у Нацполіції області, на сьогодні цих пристроїв в області 3 і поліцейські виїжджають з цими приладами на трасу М-12 (Стрий — Знам’янка), проте найближчим часом планується, що швидкість вимірюватимуть і на трасі Н-03 (Житомир — Чернівці).

«Впродовж тижня патрульні виявили та притягнули до відповідальності 144 порушники швидкісного режиму. Водії-порушники мають можливість на місці за допомогою мобільного терміналу сплатити штраф та отримати квитанцію», - йдеться у повідомленні.

Поліцейські додають, що TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке коригування даних.

Про використання пристрою водіїв повідомлятимуть встановлені дорожні знаки, які попереджатимуть кермувальників про те, що ведеться фото- та відеофіксація порушень Правил дорожнього руху. У таких місцях службові транспортні засоби перебуватимуть з увімкненими маячками синього кольору.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую