ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

У Шепетівці розпочинають серійне виробництво передових реактивних систем

Суспільство 1371
ДП
ДП "Шепетівський ремонтний завод" розпочинає серійне виробництво передових реактивних систем залпового вогню. Фото: ukroboronprom.com.ua

Перші підрозділи, озброєні новими системами, будуть сформовані вже в цьому році.

Державне підприємство "Шепетівський ремонтний завод", що входить до складу "Укроборонпрому", розпочинає серійне виробництво передових реактивних систем залпового вогню "Верба" та пускової установки для "Вільхи". Перші штатні підрозділи, озброєні новими системами, будуть сформовані вже в цьому році.

Як повідомляють на сайті "Укроборонпрому", цифрові системи "Верби" дозволяють екіпажу керувати вогнем, вести прицілювання та навіть перезаряджання в автоматичному режимі з кабіни. Боєкомплект цієї системи складається з 40 122-мм реактивних снарядів, які здатні знищувати цілі на відстані до 40 кілометрів. Натомість, перезарядка повного пакету займає лише 10 хвилин.

"Використання цифрових систем управління вогнем дозволило у рази скоротити час для відкриття вогню, а завдяки новій системі стабілізації платформи, вдалось значно підвищити точність. Окрім того, на "Вербу" встановлені сучасні системи цифрового зв‘язку для захищеної передачі інформації", - розповідають в "Укроборонпромі".

Нагадують, окрім "Верби" на ДП "Шепетівський ремонтний завод" у цьому році розпочинається серійне виробництво пускової установки реактивної системи "Вільха", яка є далекобійним високоточним ракетним озброєнням, що дозволяє знищувати противника на значній відстані з мінімальною похибкою.

Читайте також: У Шепетівці модернізували ракетний комплекс, який замінить «Град».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую